Soft Profesyonel Halı Yıkama Hizmetleri

" Değerli Halılarınıza Değer Katıyoruz "

İLETİŞİM

Soft Halı Yıkama - Perde Temizleme

 • Perde Temizleme

   

  Tüm Perdelerin temizliği son derece dikkat isteyen, özen gerektiren bir iştir. Her perde çeşidi aynı yıkama sistemi kullanılarak yıkanamaz. Günümüzde çok çeşitli perde yıkama sistemleri vardır. En son teknolojiyi kullanarak siz değerli müşterilerimize perdelerini özenle ve konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

  Perdeleriniz evinizden alındığından itibaren Soft Perde Temizlik firmamızın garantisi altındadır. Son Teknolojik makinalar ve deterjanları kullanmaktayız. Perdelerinizi uzman ellere Soft Perde Temizligine çekinmeden teslim edebilirsiniz. 

 • Perde Yıkama Teknikleri

 • Kumaş ve Tül Perde Temizliği :
  Kumaş ve tül perdeleriniz sadece kuru temizleme özelliğine uygun olabilir. Viskon, şönil, ipek ve tafta gibi kumaşlar sadece kuru temzileme yapılabilirler. Konusunda uzman temizleme firmalarından hizmet alabilirsiniz. Yıkamaya uygun tüllerinizi 40 derece sıcaklığında çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz.

  Katlamalı Perde Temizliği :
  Katlamalı perdeler tül yada kumaştan dikilmiş olabilirler. Kumaşın cinsine göre yıkama veya temizleme yapılmalıdır. Mekanizma üzerindeki perdenin çıkarılıp takılmasında perdecinizden yardım alabilirsiniz. Yaıkamaya uygun katlamalı kumaşlarınızı 30 derecede çamaşır makinanızda yıkayabilirsiniz.

  Stor Perde Temizliği :
  Stor perdelerin temizliği için ilk önereceğimiz perdenin yerinde elektrik süpürgesinin fırçalı ucuyla tozunu almaktır.Stor perdeler aprelenmiş kumaşlardan hazırlandığı için yıkamayı fazla önermiyoruz. Fakat %100 polyester kumaşlar için yıkama uygun olabilir. Perdecinize danışarak kumaş hakkındaki bilgiyi almalısınız. Düzgün ve sert bir zemine perdeyi yayarak köpüklü süngerle temizleyebilirsiniz.

  Ahşap Jaluzi ve Ahşap Stor Perde Temizliği :
  Ahşap perdeleri belli zaman aralıklarında kaz tüyü ya da fiber toz alıcılarla tozunu alarak temizleyebilirsiniz. Yağ veya sigara isi olmuş ahşap jaluzi ve storları nemli bezle de silebilirsiniz.

Referanslar Halı Nasıl Yıkanır
Üste Çık