• Samur Halı Temizliği

  Ankarada Halı Yıkamak zahmetli bir iştir. Soft Halı Yıkama sizi bu zahmetli ve yorucu işten kurtarmaktadır. Deneyimli personeli ve Online Takip Sistemi ve özel sistem halı yıkama makineleri ile sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

  Soft Halı Yıkama Ankara olarak siz değerli müşterilerimize %100 temizlik garantisi vermekteyiz.

  Samur Halısı yıkama titizlik ve emek isteyen bir iştir

  Profesyonel Samur halı temizliği için öncelikle bu halılarını tanımak ve yapısını bilmek gerekir.
  Günümüzde en sık kullanılan halı cinsidir. Samur Halısı nylon iplik karışımı ile üretilen halı cinsi olduğundan dolayı bakteri ve maykları üzerinde barındırması daha kolaydır. Günlük kullanılan elektrik süpürgesiyle süpürülmesi yetersiz kalmaktadır.  Alerjik rahatsızlıklara yol açabileceği gibi birçok rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Bu sebeple sık aralıklarla, en az 6 ayda bir yıkanması gerekmektedir.

  • Halı yıkama makinaları ile bu halı cinslerini itinalı bir şekilde yıkamak mümkündür ancak eğer halı cinsine gerekli özen gösterilmeden işleme alınması durumunda samur halı yıkama hizmeti firma açısında kontrolden geçse dahi son kullanıcı tarafından memnuniyetsizlikle sonuçlanır. Bu yüzden son kararı müşteri vereceği için işin kalite oranını kendi tecrübelerimize dayandırmak yerine müşteri memnuniyeti odaklı yapmak en iyi kalite kontrol ilkesidir.
  • * Samur Halılarınızı ayrıca istenilen boyutlarına göre kesip, Overlok yapabilmekteyiz. Yere yapışık olan Samur Halılalarınızı ve duvardan duvara halılarınızı yerinde yıkama yapabilmekteyiz.