– Sipariş Aşaması

Bir telefon ile ev ve iş yerleriniz den siparişlerinizi ücretsiz servisimizle alıyoruz. Ankara’nın her yerine ücretsiz servisimiz bir telefon kadar uzağınızda.

– Halıların Alınması

Bilgisayar sistemi ile takip edilen adresiniz servislerimize iletilir. Halılarınızın alınması sırasında halı bilgileriniz personellerimiz tarafından el bilgisayarına işlenmektedir ve el bilgisayarından size halılarınızın alındığına dair fiş verilmektedir, kapınızda halılarınıza barkod basılmaktadır.

– Fabrikada İlk Kontrol ve m² Ölçümü

Fabrikaya girişi yapılan halıların ilk kontrol işlemi bittikten sonra barkodu okutularak tam otomatik makinelerle m2 ölçümü yapılmaktadır ve direk olarak bilgisayara işlenir.

– Halıların Çeşit ve Cinslerine Göre Ayrılması

Ölçümü yapılan halılar çeşit ve yıkama işlemlerine göre ustalarımız tarafından ayrılır.

– Çırpma ve Tozlarının Alınması

Ayırma işleminden sonra halıların içerisindeki birikmiş mayk, bite, kir, toz ve kumlarından arındırmak için toz çırpım makinasın da vakumlama sistemiyle arındırılır.

– Halı Doğal Sabun ve Makine ile Yıkama

İçerisindeki toz, kir ve kumlardan arındırılmış halılarınız yumuşatılmış ve arınmış sıcak su ile halınıza zarar vermeyen Antibakteriyel Doğal Sabun ile tam otomatik makinelerde 8 ayrı fırçası ile ileri geri fırçalarla altı ve üzeri yıkanmaktadır.

– Bol Su İle Durulama

Yıkama işlemi gerçekleştirilmiş halılarınız tam otomatik makineler ile bol su kullanılarak durulanmaktadır.

– Halının Suyunun Sıkılması

Bol su ile durulanmış halılarınız halı için özel üretilmiş, halıya zarar vermeyen santrüfüjler de suyu sıkılmaktadır. Sıkma işlemi sırasında halılarınız kesinlikle zarar görmemektedir.

– Makinelerle Kapalı Alanda Kurutma

Sıkma işlemi biten halılar direk güneş ışığına maruz kalmadan kapalı kurutma alanlarında hava sürkülasyonu sağlanarak tam olarak kuruyuncaya kadar bekletilir.

– Son Kontrol ve HAV Alma

Tam olarak kuruyan halıların son kontrol işlemleri yapılır ve lekesi çıkmayan halılar ayrılarak tekrar yıkama işlerine tabi tutulur. Eğer halılarda bir problem yoksa üzerindeki Hav ı tam otomatik makinelerle alınarak işlemi tamamlanır.

– Paketleme

Son kontrolleri yapılan halılarınız taşıma ve bekletme sürecinde kirlenmemesi amacıyla poşetlenerek bekletme ünitelerine alınır. Bekletme ünitelerinde Barkod sistemi ile bilgisayara hazır olduğu işlenir.

– Teslimat İşlemi

Bekletme ünitelerine alınan halılarınız müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak uygun zamanda halılarınızın gönderim işlemi sağlanır. Teslim aldığınız halılarınızı teslim aldığınız personelimize ister nakit olarak isterseniz de kredi kartı ile kapıda ödemesini yapabilirsiniz.