• Halı Yıkama Fabrikaları Seçim Kriterleri

  Halılarınızı yıkatacağınız firmanın halı yıkadıkları yerin fabrika tipi halı yıkama firması olduğundan emin olmalısınız.
  Günümüzde halı yıkama sektörü sağlık ve hijyenden çok ticari amaçlara dönüştüğünden oto yıkama ve merdiven altı tabir edilen sözde halı yıkama firmalarından kaçınılmasını Soft Halı Yıkama olarak tavisye ederiz. Bu tür sözde halı yıkama firmaları değerli olan halılarınızı bozabileceği gibi yağ, kir ve pas içerisinde yıkama yapmaktadır.
  Bunlara örnek olarak piyasa fiyatının altında halı yıkayan firmalar oto yıkama ve merdiven altı firmalar olduğu görülmektedir.

 • Halı Yıkama Fabrikalarında Kullanılan Makinalar

  Halı YıkamaFabrikalarında vazgeçilmez makinaları şunlardır;
  *Halı Yıkama Makinası
  *Toz Alma
  *Santrufüruj
  *Hav Alma
  *Fırçalama Makinaları
  *Halı Kurutma Makinası
  *Poşetleme makinası

 • Halılar Neden Halı Yıkama Fabrikalarında Yıkanmalıdır?

  Halılar gözle görülmeyen akar ve mayt dediğimiz mikropları üzerinde bulundurur. Bu mikroplar, deri parçacıkları, kıl ve tüylerle beslenerek halınızın üzerinde çoğalmaktadırlar. Bu tür mikropları arındırmak için insan sağlığına zarar vermeyen doğal antibakteriyel halı yıkama şampuanları kullanmalıdır. Soft Halı Yıkama Fabrikası olarak Doğal Anti Bakteriyel Halı Yıkama Şampuanları kullanmaktayız.

 • Neden Soft Halı Yıkamayı Seçmeliyim?

  Soft Ankara Halı Yıkama Fabrikası olarak kesinlikle havuz sistemi yani suları birbirine karışan eski tip halı yıkama sistemi kullanılmamaktadır.
  Soft Halı Yıkama Fabrikası son teknoloji ürünleri takip ederek ve geleceğe yatırım yapan Ankara Halı Yıkama sektörünün öncü firma ve fabrikalarındandır.

 • Halı Nasıl Yıkanır?

  Halı Yıkama Aşamaları ve Halı Nasıl Yıkanır sorusunun cevabını Buraya Tıklayarak Detaylı olarak öğrenebilirsiniz.